Wellness a Spa

Wellness a Spa je stylem života každého moderního člověka. Masáž a pohádkové procedury v luxusním centru Cryo Life vám pomohou získat rovnováhu duše i těla. Unikátní procedury Wellness a Spa při použití kryokomory a floating vás zbaví stresu a trápení. A  masáž obnoví vaše fyzické síly. Nechte se hýčkat službami Cryo Life. Přijďte k nám načerpat novou energii a dopřát si relaxační masáž, SPA proceduru, uvolňující vanu Floating, povzbuzující kryokomoru, či vše dohromady!

Masáže

Bolí vás oblast bederní páteře? Či snad lýtka nebo oblast šíje? Vyzkoušeli jste tradiční způsoby masáže, avšak problém a bolest stále přetrvává? Máme řešení! Masáž na míru! Nabízíme Vám unikátní masáž, která bude tvořená přímo pro Vás. Během procedury se zaměříme na vyřešení toho, co trápí právě Vás! Individuální přístup ke každému klientovi je naší prioritou!

Masáž

Druhy masáží:

 • Masáž Yumeiho
 • Sportovní masáž
 • Viscerální masáž šíje a břicha
 • Hluboká regenerační masáž obličeje
 • Relaxační masáž
 • Lymfodrenáž
 • Masáž na míru!

Pohádkové Cryo SPA

Zimní pohádka

(kryokomora + peeling skořice, pomeranč)

1550 Kč

Jedná se o speciální program na korekci postavy a normalizaci metabolismu. Díky působení extrémně nízkých teplot dochází k normalizaci hormonální rovnováhy, ke zrychlení metabolických procesů a také ke ztrátě 500–2000 kcal během jedné procedury.

Mrazík

(kryokomora + peeling čokoláda)

1650 Kč

Léčebná procedura vás zbaví svalové bolesti a nervového napětí. Dochází ke stimulaci přirozené cirkulace energie. Zlepšuje se celkový stav těla a obnovuje se vnitřní harmonie. A přece každá úspěšná žena ví, jak je důležité být fit tělem i duchem.

Dvanáct měsíčků

(floating + peeling)

1700 Kč

Tato procedura vám přinese nezapomenutelné potěšení, pocítíte stav beztíže. Účinek je zaměřen na zrychlení metabolických procesů. Dopřejte si ten kouzelný pocit, kdy vaše pokožka bude jako znovuzrozená, něžná, hedvábná a svůdně vonící.

Tři oříšky pro Popelku

(floating + peeling s kombinací ořechových olejů)

1700 Kč

Nechte se hýčkat přepychovým rituálem, který vás zahřeje, omladí a zahalí vůní štěstí. Kombinace olejů použitých při masáži má vysoký regenerační účinek. Organismus se nasytí mikroelementy.

Ledová královna

(lokální kryoterapie + masáž obličeje)

1000 Kč

Dopřejte si kombinaci lokální kryoterapie a masáže obličeje. Tato procedura podporuje krevní oběh a vyživuje pleť, je zvláště účinná v boji s kosmetickými vadami pleti: snižuje záněty, normalizuje činnost mazových žláz, zrychluje látkovou výměnu a zužuje póry. Pleť je pevnější, vypadá mladší a zdravější.

Masáž

Cryo Facial

Kryoterapie je často používána také v oblasti estetické medicíny. Během této procedury je na obličej po dobu 5 až 8 minut vyfukován proud vzduchu zchlazený až na teplotu - 40°C. Kryoterapie obličeje je zvláště doporučována po vyhlazení laserem, plastických operacích, chemickém peelingu a také po mini-invazivních kosmetických zákrocích, neboť snižuje bolest, otoky, opuchliny, začervenání a omezuje zánětlivé procesy.

Procedura kryoterapie obličeje podporuje krevní oběh a vyživuje pleť. V průběhu aplikace jsou z hlubokých vrstev pokožky odváděny toxiny a dochází tak k zpomalení stárnutí pleti. Díky zvýšené produkci kolagenu jsou jemné a střední vrásky vyhlazeny, pleť je pevnější, má lepší tonus, vypadá mladší a zdravější.

Kryoterapie obličeje je zvláště účinná v boji s kosmetickými vadami pleti: snižuje záněty, normalizuje činnost mazových žláz, zrychluje látkovou výměnu a zužuje póry. Kryoterapie obličeje je účinným prostředkem v léčbě akné, seborey a ekzémů.

Díky aplikaci kryoterapie na oblast vlasové pokožky dochází ke zlepšení krevního oběhu a podpoře růstu vlasů.

Účinky kryoterapie obličeje:

 • Zvýšená produkce kolagenu
 • Hladší a pružnější pleť
 • Zpevnění kontur obličeje
 • Detoxikace
 • Zmenšení hlubokých vrásek
 • Vyhlazení jemných a středních vrásek
 • Snížená viditelnost pigmentových skvrn
 • Odstranění otoků v obličeji, bolesti a zánětlivých procesů
 • Zmenšení pórů
 • Zhuštění řas a obočí, podpora jejich růstu
 • Pleť vypadá mladší, zářivější a zdravější

Vyplňte prosím jednoduchý formulář a my Vás pak kontaktujeme a potvrdíme termín Vaší návštěvy:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Plně si uvědomujeme a respektujeme důvěrnost Vašich osobních údajů. Vlastním SSL certifikátem chráníme své zákazníky.

Kontakty
Telefon: +420 777 044 333
E-mail: info@cryolife.cz

Jsme na sociálních sítích

Provozní doba:
Po–Pá 14:00–20:00
So 12:00–20:00
Ne Zavřeno

Společnost
CRYO LIFE s.r.o.
IČO: 02342553